Mały powrót

Kiedy nie czujesz się pewnie w czymś co robisz od kilku lat, to znak, że przerwa była zbyt długa lub prognoza czegoś nowego. Tak często zdarza się nie tylko w blogowaniu. Nie było mnie tutaj na tyle długo, że mimo chęci, kilku folderów ze zdjęciami i wolnego czasu, nie wiedziałam jak wrócić.

Czy przeprosić za to, że tyle znów mnie tu nie było skoro nie żałuję, że zrobiłam sobie przerwę? Potrzebowałam jej nie tylko na ogarnięcie sytuacji ze studiami, ale przede wszystkim również dla inspiracji. Czy może po prostu jakby nigdy nic wspomnieć o tym co mam na sobie, mimo tego, że każdy doskonale to widzi? Odnośnie modowej sfery czuję się ostatnio jeszcze mniejszym guru niż kiedyś. Czy może po prostu opisać jak było na tych zdjęciach z Kamilem kiedy ponad miesiąc temu spotkaliśmy się w końcu, również po bardzo długiej przerwie? Kadry zazwyczaj właśnie w takich doraźnych sesjach, bez systematyczności, wychodzą według mnie najlepiej.

Robię więc coś pomiędzy i w sumie wszystko jednocześnie. Każdy pomysł ostatecznie wydaje się właściwy.

Wspomnę jeszcze tylko, że ostatnio jest na tyle dobrze, że przy odrobinie szczęścia i wysiłku z mojej strony, mam zamiar tu wrócić. Jeśli się nie uda, trudno. Jeśli tak, będzie to po prostu miła niespodzianka przynajmniej dla mnie samej. Lubię to miejsce. Podoba mi się, że jest takie dosyć spokojne. Zaglądają tutaj zarówno stali bywalcy jak i przypadkowe osoby. Czasem ktoś zostawi po sobie ślad nawet poza licznikiem statystyk.

Właśnie ze względu na to, że przestałam blogować przede wszystkim dla siebie, ostatnimi czasy nie miałam do tego chęci a tym bardziej siły. Przestało mi to sprawiać przyjemność. Aż ulga przyznać się do tego tutaj. Oczywiście, miło mi że nie robię tego tylko dla siebie, ale wrócę najpierw do momentu, w którym robię to, bo lubię. Z czasem może przyjdzie dodatkowa potrzeba zainteresowania się innymi sprawami.

zdjęcia Kamil Koper

spódnica, koszula i kapelusz – sh

buty – DeeZee

2 Comment

  1. Przede wszystkim przepiękne,klimatyczne zdjęcia ! A stylówka genialna :)

  2. Cudownie jak zawsze <3

Dodaj komentarz