Powrót do jesieni – stylizacja na co dzień

Nie było mnie tutaj tak długo, że zdążyła się zmienić pora roku. Dobrze, że ostatni wpis z typowo jesienną sesją, zdążyłam opublikować zanim mój brak mobilizacji pochłonął mnie totalnie. Złożyło się na niego mnóstwo rzeczy. Zarówno tych osobistych jak i bardziej prozaicznych, związanych ze studiami i natłokiem zajęć. W sumie nie wiem jak będzie dalej z tą moją mobilizacją, więc tym razem, inaczej niż zwykle, nie będę Wam obiecywać, że od teraz zacznę prowadzić bloga systematycznie. Zobaczę po prostu jak wyjdzie.

Te zdjęcia powstały tak dawno temu, że aż boję się obliczyć kiedy dokładnie. Zresztą możecie poznać to po braku śniegu i kwitnących różach w tle. Wprawdzie padał wtedy deszcz, więc pogoda nie była najlepsza, ale i tak, w porównaniu z obecnym mrozem, było dość przyjemnie.

Pamiętam, że z Olą umówiłyśmy się pod Ogrodem Saskim w przerwie między naszymi zajęciami. Stąd bardzo prosta i wygodna stylizacja. Dokładnie taka jaką noszę niemal codziennie. Nie identyczną, ale z takim samym schematem. Spodnie, prosty t-shirt i wygodne buty. Wszystko pod multum zajęć, krótkie przerwy, bieganie między budynkami uniwersytetu. Oczywiście zdarza mi się czasem założyć spódniczkę jako oznakę buntu przed tym moim modowym lenistwem albo pobawić się w jakiś sposób kolorami czy wzorami. Niestety nie tak często jakbym tego chciała. Tutaj całość ratuje płaszcz o intensywnym, malinowym kolorze. Właśnie dlatego tak bardzo nie lubię czarnych kurtek i wybieram kolorowe okrycia wierzchnie, bo same są w stanie podkręcić każdą stylizację.

W najbliższym czasie, na szczęście, na blogu powinny pojawiać się świąteczne i sylwestrowe wpisy, więc możecie liczyć na coś bardziej kreatywnego. Miejmy nadzieję :)

zdjęcia Aleksandra Adamczuk

dsc00221m 1 dsc00231m 2 dsc00264m dsc00250m dsc00281m dsc00226m

spodnie, koszulka, torebka/ciuch, płaszcz/no name, buty/CCC

4 Comment

  1. CZERWONIUTKA JAK TRUSKAWKA!

  2. Genialna torebka! <3

  3. Fineus says: Odpowiedz

    Ja też chcę sesje

    1. No i będą! :) Między innymi Ciebie mam na myśli, zapowiadając te zimowe i sylwestrowe wpisy.

Dodaj komentarz