12 stylizacji idealnych na wigilijny wieczór

To już jutro! Wigilijny wieczór, na który tak wszyscy czekamy. Tyle przygotowań, poszukiwań. Wszystko dla perfekcyjnego przebiegu tych kilku dni. Sama muszę przyznać, że na te święta cieszę się jak dziecko i to nie ze względu na prezenty, ale dlatego, że w końcu spędzę w domu czas dłuższy niż weekend. Studia zmieniają człowieka.

W ten wyjątkowy czas chcemy też wyjątkowo wyglądać a że tyle spraw zaprząta nam głowę, możemy całkowicie zapomnieć o tym, żeby przygotować się również w tej sferze. Ostatecznie kończymy przed otwartą na oścież szafą, na kilka minut przed wyjściem lub przybyciem gości i z znaną nam wszystkim mantrą na ustach: Nie mam w co się ubrać. Postanowiłam więc znaleźć kilka stylizacji, które pokażą Wam, że każda z nas ma już w szafie to czego potrzebuje. Z pomocą przyszedł mi oczywiście Pinterest, choć muszę przyznać, że nie było mi łatwo znaleźć odpowiednie propozycje. Mimo tego udało mi się wyszukać kilka naprawdę dobrych.

Moim zdaniem idealną stylizacją na ten wyjątkowy wieczór jest elegancka, wieczorowa sukienka lub spódniczka. Nie musi być niesamowicie rzucająca się w oczy na przykład dzięki cekinom jak wiele z poniższych propozycji. Idealna będzie mała czarna, do której dobierzemy jakiś bardziej wystrzałowy dodatek. Sama właśnie mam w planie takie połączenie klasyki z nutką ekstrawagancji. Ważne jest bowiem to, żeby wyglądać dobrze, ale przede wszystkim dobrze się w tym czuć.

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu co na siebie włożyć, mam nadzieję, że poniższe inspiracje trochę Wam to ułatwią i wpadniecie na jakiś świetny pomysł! Chciałabym Wam także życzyć wesołych, radosnych i spokojnych świąt! Widzimy się tutaj jeszcze przed końcem roku z sylwestrowymi stylizacjami.

1

źródło zdjęć: Pinterest

1 Comment

  1. To magiczny, świąteczny czas, trzeba zadbać o odpowiedni strój, świetne propozycje…
    Radosnego świętowania…pozdrawiam…

Dodaj komentarz