18 stylizacji z dżinsowymi kurtkami na chłodne lato

Mimo, że mamy środek lata, które z definicji powinno być słoneczne, upalne, bezdeszczowe i bezchmurne, zdarzają się czasami i nadal zdarzać będą, dni, w których pogoda ani trochę nie wygląda na letnią. Jest ponuro, chłodno, deszczowo i pochmurno. Nasze stylizacje zaczynają wtedy bardziej przypominać te jesienne, bo musimy ubrać się cieplej. Nie oznacza to jednak, że same mamy stać się nijakie.

Sama nie lubię, kiedy ludzie wraz z pogodą, zmieniają swoje nastroje, co przejawia się też wyborem stroju, zwłaszcza jeżeli chodzi o kolorystykę. Jeżeli trafia już się bardziej pochmurny dzień latem, ubieram się cieplej, ale nadal stawiam na jasne kolory (ZOBACZ: Bluzka w paski, dżinsy rurki i żakardowy żakiet). Poszukałam więc kilku stylizacji, które idealnie nadają się na takie właśnie dni, ale wciąż są ciekawe. Łączącym je elementem jest dżinsowa kurtka.

Mam w swojej szafie dwie dżinsowe kurtki, jedną jaśniejszą, z którą ostatnio pojawił się wpis (ZOBACZ: Sukienka z nadrukiem i dżinsowa kurtka), drugą, ciemniejszą, którą już niebawem zobaczycie na blogu. Obie lubię zakładać do letnich stylizacji, które potrzebują jakiegoś okrycia wierzchniego.

Poniżej zobaczycie 18 stylizacji z dżinsowymi kurtkami, które idealnie nadają się na chłodne i deszczowe dni lata.

1

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony Pinterest.com (ZOBACZ: mój profil).

3 Comment

  1. świetne inspiracje !!! <3

  2. Jak najbardziej! Uwielbiam jeansowe kurtki :)

  3. Uwielbiam połaczenie jeansowej kurtku z delikatnością letniej sukienki, może być koronkowej. Dla mnie to najlepsze propozycje :) pozdrawiam

Dodaj komentarz