19 stylizacji idealnych na plażę

Słońce grzeje i praży. Wystawieni wprost na jego działanie jesteśmy niczym na patelni. Porównanie lekko żartobliwe, ale z takim żarem z nieba nie ma żartów. Musimy pamiętać o zachowaniu ostrożności. Krem z filtrem, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne. Do tego duże ilości wody. No i oczywiście jak najlżejsze, przewiewne i najlepiej jasne, ubrania. O tym wszystkim musimy pamiętać wa takie letnie dni jakie mamy teraz. Zwłaszcza jeśli wybieramy się na plażę.

Nie ma lepszego sposobu na przetrwanie upałów niż głęboki nurek w przyjemnie chłodną wodę, dlatego większość z nas udaje się nad pobliskie zalewy czy jeziora. Kąpieliska pękają w szwach. Na plaży trudno o wolny skrawek miejsca. Nie tylko na weekendzie, bo nawet na tygodniu, po pracy, śmiało można ruszać nad wodę. Temperatura z pewnością na to pozwala.

Z tego powodu, że tak chętnie wybieramy się teraz na plażę, przygotowałam wpis z inspiracjami na stylizacje idealne w to miejsce. Oczywiście głównym bohaterem takiego wyjazdu jest strój kąpielowy, ale zawsze potrzebujemy czegoś w czym na tą plaże przybędziemy, co założymy po kąpieli i w czym udamy się na przykład do jakiejś knajpy czy baru.

1

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony Pinterest.com (mój profil).

 

4 Comment

 1. W tym roku bardzo spodobały mi się lekkie zwiewne koronki, czy to w biustonoszach czy w strojach kąpielowych. Fajne są też te neoprenowe ale wydaje mi się ze bym sie w nim roztopiła ;)
  Ja zawsze musze szukac dołu i góry oddzielnie bo mam o kilka rozmiarów rożnice ;))

  1. Dominika Religa says: Odpowiedz

   Koronki są rzeczywiście świetne! :) Ja również często muszę kupować górę i dół oddzielnie, bo lekko się różnią rozmiarowo. Na szczęście co raz więcej marek decyduje się na sprzedawanie ich osobno i spokojnie można sobie wszystko dobrać ;)

 2. Koronka na plażę jest idealna – jako dodatek do bikini! I wszystko, co luźne, wygoda przede wszystkim!

 3. Bardzo ładne plażowe zestawy ;)
  Ja już odliczam dni do wakacji! :D

Dodaj komentarz