Biała koronkowa sukienka i skórzana kurtka

Wiem, wiem. Przy obecnych upałach skórzana, pikowana kurtka, mimo że świetna, wygląda co najmniej głupio i gdybym naprawdę dzisiaj zamierzała ją nosić, niewątpliwie roztopiłabym się całkowicie. Na swoją obronę mam jednak to, że zdjęcia powstały już jakiś czas temu, kiedy noszenie kurtki nie było takie nie na miejscu i nie w porę.

Lubię czarno-białe zestawy. To połączenie nigdy nie wyjdzie z mody. Jest ponadczasowe. Dobrze wypada na wielu okazjach. O ile, wybierając się na jakieś przyjecie, nie upodobnimy się do kelnera. Widzieliście te filmy, w których bohaterka, ze względu na swój strój, zostaje uznana za kelnerkę, jak na przykład w Wyznaniach Zakupoholiczki?

Poza tym podobają mi się stylizacje, w których łączy się rzeczy pozornie do siebie niepasujące, reprezentujące dwa odmienne style. Tak jak w tym zestawie. Mam na sobie białą, koronkową sukienkę. Razem ze szpilkami tworzy naprawdę elegancki efekt. Jednak dzięki temu, że założyłam również czarną, skórzaną kurtkę, całość nabiera bardziej buntowniczego charakteru, lekko rockowego, a przede wszystkim, bardziej nadającego się na co dzień.

ZOBACZCIE TEŻ POST TARTAN AND LEATHER – IT IS ROCKY ME

_DSC0077 _DSC0080 _DSC0091 _DSC0082 _DSC0123 _DSC0120 _DSC0087 _DSC0057 _DSC0048 _DSC0046 _DSC0019 _DSC0125 _DSC0044 _DSC0043 _DSC0062 _DSC0036 _DSC0070 _DSC0033

10 Comment

 1. Beata says: Odpowiedz

  Bardzo ładne połączenie, zawsze podobały mi się nieoczywiste stylizacje, a tutaj ten koronkowy dziewczęcy urok został ciekawie przełamany skórzaną kurtką z pazurem. Sama od jakiegoś czasu próbuję łączyć w ten sposób ubrania, kupiłam sobie fajną skórzaną kurtkę podobną do Twojej – https://sklep.dorjan.pl/pl/p/Kurtka-skorzana-pikowana-damska-DORJAN-CM-IZA450/290 i teraz próbuję różnych stylizacji. Dzięki za porady i pozdrawiam!

 2. Love this summer outfit. You always seem to get it right, thank you for sharing !

  BamBam Blog

  xoxo

 3. cudownie wyglądasz, bardzo mi się podoba :)

  http://fashionelja.blogspot.com

 4. Amazing pictures!

  I like your blog!!

  Would you like to follow each other?

  If yes, let me know at my page. :)

  xxx

  http://curyinthecity.blogspot.fr/
  Fashion PARIS

 5. Zdecydowanie tak! Lubię łączyć czerń i biel i jestem wielką fanką skórzanych kurtek. Świetna stylizacja no i te zdjęcia… Są magiczne :)

 6. pięknie wyglądasz! i jak zawsze świetny klimat zdjęć :))

 7. Bardzo ładna sesja zdjęciowa

 8. Bardzo ładna sukienka, sama lubię takie. Przepiękne zdjęcia. :)

  Pozdrawiam,
  Birginsen.

 9. iluminacje konwersacje says: Odpowiedz

  magiczne foty :)

Dodaj komentarz