Biała sukienka w kwiaty – sesja nad wodą

Mija dokładnie miesiąc odkąd opublikowałam ostatni wpis. Przypadek?

Dużo się u mnie przez ten czas działo. Najpierw mnóstwo przepięknych sesji, z których jedną publikuję właśnie w tym wpisie. Nie zdążyłam się z Wami od razu nimi podzielić, bo następny był wyjazd do Włoch. Po powrocie do domu i udanych wakacjach, niestety czekały na mnie już tylko nieprzyjemne rzeczy. Między innymi przeprowadzka i moja pierwsza w życiu kampania wrześniowa.

Nazbierało się tego tyle, że przynajmniej nie będę narzekać na brak tematów do wpisów na blogu. Nie zamierzam wszystkiego wyrzucić z siebie naraz. Wyszłaby mi pewnie niezrozumiała epopeja.

Zaczynam więc od tego co było na początku. Te zdjęcia zrobiliśmy z Kamilem już ponad miesiąc temu. W sumie powstały wtedy dwie sesje, więc zapowiadam, że za jakiś czas pojawi się kolejna.

Duży udział w obu miała Asia. Siostra Kamila, wizażystka i naprawdę cierpliwa asystentka fotografa. Bez jej pomocy, w ten słoneczny dzień, nie byłoby łatwo. Wskazała nam również to piękne miejsce, w którym zrobiliśmy zdjęcia.

Już niejeden raz wspominałam, że zdjęcia z dodatkową ilością osób są nie tylko łatwiejsze i dzięki asyście dają lepszy efekt. Przede wszystkim są o wiele zabawniejsze i świetnie się na nich czuję. We dwójkę można się trochę pośmiać pomiędzy poszczególnymi kadrami, ale we trójkę po prostu pęka się ze śmiechu. Kamil z Asią to naprawdę zgrany i wielozadaniowy duet!

Jeśli spodobają Wam się efekty naszej sesji a zwłaszcza pierwsze ze zdjęć, możecie na nie zagłosować w konkursie, w którym bierze udział Kamil (tutaj).

Będzie mi ogromnie miło, jeśli polubicie bloga na Facebook’u :)

vxczvxczvcxDSC_0560 (1) 1 DSC_0572_1zxc DSC_0572_1x 3 DSC_0590 DSC_0594_1DSC_0572_1ERDWERWRE DSC_0572_12 2 DSC_0600_1x sdg DSC_0677sad hbjhbhjbjh zxvxvczvxzc DSC_0572_1zxcfsdfasafds

zdjęcia – Kamil Koper, makijaż – Asia Kilnik

sukienka – z szafy mamy (podobna tutaj)

2 Comment

 1. super stunning <3

  Best
  Michaela
  Michaelablog
  Bloglovin

 2. Ev says: Odpowiedz

  Pięknie!

Dodaj komentarz