Bluzka w paski, dżinsowa kurtka i czarne spodnie. Codzienna stylizacja

Nie zawsze mam ochotę na kombinowanie z tym w co się ubiorę. Czasem zdarzają mi się takie dni, w których stoję przed otwartą szafą, patrzę na ubrania, które się w niej mieszczą (ostatnio ledwo co), ale mimo tego nie widzę czegokolwiek co chciałabym założyć i w czym czułabym się dobrze. Wygłaszam wtedy te znane nam już wszystkim niczym kobieca mantra zdanie, że nie mam w co się ubrać.

Zwłaszcza od poniedziałku do piątku, kiedy mam zajęcia i zaczynam dosyć wcześnie, zdarzają mi się takie sytuacje. Zresztą nie tylko ja decyduję się w takie dni na coś prostego i wygodnego a bardziej zaplanowane połączenia i spódniczki zostawiam sobie na weekend (o ile gdzieś wychodzę i nie spędzam całego dnia w dresach) lub ewentualnie na te dni kiedy zaczynam później i po prostu mam na to wszystko czas.

Takie połączenie jak to z dzisiejszego wpisu idealnie nadawałoby się na dzień, w którym nie mamy rano czasu, żeby dopasowywać do siebie poszczególne rzeczy. Wybieramy szybko coś co na pewno będzie razem współgrało. Jednolite kolory i wzory to moim zdaniem dobra decyzja. W końcu czarne spodnie i biało-czarne paski to połączenie, które musi się udać! Jedynym elementem, z którego można byłoby zrezygnować, jeżeli mamy w planach dużo chodzenia, są botki na obcasie. Przyznaję jednak, że gdyby nie fakt, że zostawiłam je w Tomaszowie, zdecydowanie mogłabym je nosić na co dzień. Są naprawdę dosyć wygodne.

A Wy jak macie z codziennymi stylizacjami? Na co decydujecie się kiedy musicie podjąć szybką decyzję, bo zaspałyście albo po prostu nie macie rano czasu?

zdjęcia Aleksandra Adamczuk

DSC05318 DSC05324 2 DSC05285 DSC05310 1 DSC05290 DSC05284 DSC05328 DSC05340

spodnie, bluzka, kurtka/ciuch, botki/no name, pierścionek/Atmosphere

3 Comment

  1. Świetna jest ta kurteczka :) zdjęcia piękne :) pozdrawiam :)

  2. Super całość! Ja takie właśnie najbardziej lubię – nieskomplikowana całość i fajny dodatek – u Ciebie te buty! Są śliczne!
    Poza tym masz przepiękne oczy i bardzo zmysłowe spojrzenie

  3. Jeansy zawsze będą mi się podobały. Mają to coś w sobie :)

Dodaj komentarz