Dzień Kobiet

Chciałam w ten wyjątkowy dla nas dzień opublikować coś innego niż zawsze a może raczej coś mniej zwykłego i codziennego. W ostatnią sobotę, od razu po wstaniu i zjedzeniu śniadania poszłam więc do łazienki i pomalowałam się trochę bardziej wieczorowo niż zwykle.

Stawiam raczej na brązy i beże, czasem zaszaleję z czarną kreską a usta pozostawiam naturalne. Tym razem dla odmiany wybrałam róż i fiolet, które może nie są aż tak widoczne, ale dla mnie to zawsze jakaś zmiana. Jednak to usta kradną ten cały mój makijaż a dla dowodu tego, że rzeczywiście się starałam i osiągnęłam mniej codzienny codzienny efekt, zdradzę Wam tylko, że nawet mój mało spostrzegawczy w makijażowych sprawach chłopak, zauważył różnicę.

Z szafy wyciągnęłam kieckę z działu Na specjalne okazje, znacznie większego niż ten codzienny, ale niezbyt wiele ostatnio mam tych wyjątkowych okazji, żeby z niego korzystać. Sesja była więc też takim mały pretekstem do wystrojenia się, bo chyba każda z nas, nawet największa miłośniczka dresów, którą ostatnio się stałam, lubi czasem wyglądać elegancko.

aa

Nie będę ukrywać, że mieliśmy z moim chłopakiem trochę zachodu, żeby światło było odpowiednie, tło przyzwoite i jednocześnie moja twarz normalna… a tak na poważnie, to żeby osiągnąć fajny efekt mimo robienia zdjęć w domu, bez lampy i braku większego kawałka jednolitej ściany. Najchętniej zrobilibyśmy tę sesję w plenerze. ale sami rozumiecie, że taka sukienka i obecna pogoda do zły pomysł.

IMG_1082a IMG_1295a IMG_1097a

Może spodoba Wam się pomysł takiej kobiecej, bardziej eleganckiej sesji właśnie z okazji Dnia Kobiet i ze swoim chłopakiem, siostrą czy przyjaciółką zrobicie kilka wyjątkowych zdjęć, do których ubierzecie się w ulubioną sukienkę i pomalujecie inaczej niż zwykle? To całkiem fajna zabawa a poza tym pamiątka dla Was. Wprawdzie o kobiecości nie świadczy tylko to co mamy na sobie albo to jak się pomalujemy i uczeszemy, ale raz na jakiś czas warto zaszaleć, żeby poczuć się taką prawdziwą kobietką.

bb

3 Comment

  1. Piękne zdjęcia, śliczny naszyjnik…serdecznie pozdrawiam…

  2. Ślicznie Ci w takim makijażu:))
    Sukienka też urocza… Zdjęcia wyszły bajkowe, więc pamiątka będzie udana:))

  3. Czasami nawet subtelna zmiana, daje oszałamiający efekt:) Pięknie wygladasz:)

Dodaj komentarz