Nareszcie wróciłam!

Nie było mnie dosyć długo a wszystko przez to, że przygotowałam się do poprawienia matury rozszerzonej z dwóch przedmiotów w celu uzyskania lepszego wyniku i, mam nadzieję, pójścia tej jesieni na wybrane studia. Nauka pochłaniała mnie totalnie. Korki, setki zadań, wkuwanie. Na końcówce już zaczynałam wymiękać, ale na szczęście mam to już za sobą i teraz mogę tutaj wrócić. Zrobiłabym to już wcześniej, ale problemy z aktualizacją motywu doprowadziły to jakiś poważnych błędów, nie mogłam w ogóle zalogować się na stronie i nie była ona widoczna. Istniała szansa, że stracę wszystkie posty i komentarze. Udało się jednak naprawić problem i po pierwszych zdjęciach z Mirkiem, pojawiam się znowu.

Zmieniłam trochę szatę kolorystyczną i wprowadziłam istotne zmiany w wyglądzie strony głównej. Teraz można na niej zobaczyć znacznie więcej postów, posegregowanych zgodnie z kategoriami, do których należą. Istnieje jednak opcja przeglądania bloga w starszej, więc jeżeli ktoś przyzwyczaił się do poprzedniego wyglądu lub chciałby zobaczyć stronę główną w mniej skomplikowanej odsłonie, może wybrać tę opcję, najeżdżając kursorem myszki na ‚Strona główna’ w menu bloga na samej górze i klikając na pole ‚Statyczna’. Nie zdziwcie się też, jeśli wracając tutaj za kilka dni, zobaczycie jeszcze coś nowego i innego, gdyż cały czas pracuję nad ostateczną wersją, a nie chciałam już przedłużać powrotu.

Zaczynamy w bardzo pogodnym i słonecznym klimacie. Ostatnio pojawiło się w końcu więcej słońca, lato nadchodzi i myślę, że wszyscy się z tego bardzo cieszymy. Żeby nie pisać już dłużej o pogodzie zasugeruję Wam żebyście cieszyli się tym co widzicie za oknem i spędzili resztę weekendu na zewnątrz.

2 _DSC0186 _DSC0215 _DSC0189 1 _DSC0180 _DSC0252 _DSC0251 _DSC0164 _DSC0183_DSC0153_DSC01543_DSC0206

 torebka/New Look, koszula/Atmosphere

3 Comment

  1. Sivka says: Odpowiedz

    Piękne zdjęcia!!!

  2. Lovely photos, and love your bag.
    xx

    http://losaway.blogspot.com.es/

  3. Świetne zdjęcia!!!

Dodaj komentarz