Panda, granatowe rurki i zielona parka

Nareszcie wracam tutaj po kolejnej, długiej przerwie. Jeśli nie znacie przyczyny a chcielibyście dowiedzieć się jak to jest, gdy zaczynasz studiować i całe życie zmienia się nie do poznania, nie ma czasu na przyjemności, szans na wyrobienie się ze wszystkim a zwłaszcza na realizowanie swojego hobby czym prowadzenie tego bloga jest dla mnie, to zajrzyj do jednego z ostatnich wpisów (ZOBACZ: Pierwsze wrażenia na studiach stomatologicznych). Wprawdzie znajdziecie tam moją relację z początku studiowania i teraz wszystko jest jeszcze bardziej skomplikowane, to z pewnością da Wam to zarys tego jak wyglądają studia medyczne.

Zdjęcia na szczęście nie są jeszcze na tyle nieaktualne, żeby zmieniła się od ich czasu pora roku, ale muszę przyznać, że obawa przed nastaniem zimy zanim je dodam, dodatkowo motywowała mnie do tego, żeby w końcu się tutaj znalazły. Najbardziej motywował mnie jednak mój chłopak, więc to jemu tak naprawdę zawdzięczam powrót do blogowania. Mam nadzieję, że na stałe.

Zestaw, który zobaczycie poniżej z pewnością nie nadaje się na obecną pogodę. Slip-ony od pewnego czasu leżą, schowane w pudełku, na dnie szafy. Wyobrażacie sobie teraz brak skarpetek i odsłonięte kostki? Podobny los spotkał moją ulubioną parkę. Została w domu, czekając na wiosnę. Właściwie najbardziej zimowym elementem tego połączenia jest szary kardigan, średnio widoczny na zdjęciach. Obecnie to mój ulubiony sweter. Jest niesamowicie ciepły, wygodny i pasuje niemal do wszystkiego! Zarówno sukienek jak i spodni, w różnych wersjach kolorystycznych. Jestem wdzięczna mojej mamie za to, że wynajduje takie perełki a później mi je oddaje :)

DSC05693 DSC05689 DSC05687 2 1 DSC05681 DSC05673 DSC05670 DSC05668 DSC05663 DSC05654 DSC05652 DSC05637

parka/House, koszulka/ciuch, spodnie/ciuch, buty/DeeZee

2 Comment

  1. Parkę masz świetną…pozdrawiam…

  2. A. says: Odpowiedz

    Genialny klimat zdjęć! :) Stylizacja również dla mnie jak najbardziej na tak. Szczególnie podoba mi się szary sweterek i koszulka z pandą.

Dodaj komentarz