Najpopularniejsze postanowienia noworoczne

Witam Was po raz pierwszy w tym roku! Mam nadzieję, że świetnie bawiliście w sylwestrową noc i zdążyliście już zebrać siły na powrót do codzienności. A co najbardziej wiąże się się z początkiem nowego roku? Oczywiście nowy start a to aż się prosi o postanowienie noworoczne. Czasami planujemy te zmiany od lat, by w końcu zdecydować się na pierwszy dzień stycznia jako datę startu, a czasami podejmujemy tę decyzję spontanicznie. Niektórym zdarza się dotrzymać danego sobie słowa i z czystym sumieniem pożegnać kolejny rok, ale, bądźmy szczerzy, większość z tych zmian kończy się kompletna porażką.

 Jeżeli sami zdecydowaliście się na jakąś zmianę zaczynając od tego roku, to założę się, że to postanowienie znajduje się poniżej albo w jakimś stopniu z którymś się łączy. Moje zestawienie pięciu postanowień noworocznych zawiera te, które są najpopularniejsze i niestety, które najczęściej spalają się już po pierwszym miesiącu.

W tym roku zdecydowałam się na to, aby nie podejmować żadnego konkretnego działania, bowiem z własnego doświadczenia i obserwacji, wiem, że coś takiego jak postanowienie noworoczne nie ma szans. Mówi mi to telewizja w reklamie o środku wspomagającym rzucenie palenia. Fakt ten poświadczył nawet RMF, który już drugiego dnia nowego roku zakładał, że po wszystkich noworocznych postanowieniach nie ma już śladu. Na koniec podpiszę się pod tym osobiście, gdyż uważam, że do poważnych zmian trzeba dojrzeć i naprawdę tego chcieć. W przeciwnym razie nawet Nowy Rok nam nie pomoże.

Jeżeli już miałabym się przyznać do jakiegokolwiek postanowienia noworocznego, będzie nim paradoksalnie brak postanowień noworocznych.

A oto lista pięciu najpopularniejszych postanowień noworocznych. Może Was zmotywuje a może już nie nie potrzebujecie motywacji :)

 

1. Zacznę ćwiczyć.

postanowienia2

2. Przejdę na dietę.

postanowienia1

3. Rzucę palenie.

postanowienia3

4. Będę bardziej zorganizowana.

postanowienia4

5. Wybiorę się w podróż marzeń.

postanowienia5

 

źródło zdjęć: weheartit.com

10 Comment

 1. Fajnie, że dodajesz nowe wpisy. Twój blog jest nader nowoczesny.

 2. Świetny post!
  Również to jedno z moich głównych postanowień,bo nie wszystkie można zrealizować.Życie często inaczej kieruje.
  Pozdrawiam

 3. świetny post !
  ja też mam kilka z tej listy ;p

  http://www.kefashionsisters.blogspot.com/

 4. KHAT says: Odpowiedz

  Świetna stylistyka bloga, jestem oczarowana <3 a co do postanowień, to chyba naprawdę lista najpopularniejszych bo dokładnie zgadza sie z moja :)
  Zapraszam do mnie http://khatstyle.blogspot.com

 5. Postanowienie nr 5 <3 ! Bardzo ładny,profesjonalny blog :) Zapraszamy do nas :)

 6. Moje to bieganie od cieplejszych dni i przykładanie się do bloga ale przede wszystkim średnia 4,75 na koniec 3..pasek mile widziany :/ oby się spełniły. Osobiście zawsze przykładam do postanowień wiec oby było tak z tymi ;)
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie
  http://kisieelqowo.blogspot.com

 7. Oj z tym sportem to rzeczywiście mam rok w rok! Ale po prostu pogodziłam się, że nie będę biegała wkoło osiedla ani na fitness bo tego nie lubię…. Opieka nad moim kilkumiesięcznym Antosiem to najlepszy sport na świecie:)

 8. Ja powiedziałam stanowcze stop postanowieniom noworocznym .Bardzo podoba mi się klimat który jest obecny na tym blogu :) !
  http://kasjaa.blogspot.com/

 9. Dokładnie wybrałaś najbardziej znane. Ja co roku postanawiam tylko jedno, a mianowicie: brak postanowień. :)

  Pozdrawiam.

 10. Jakie to znane :D dlatego ja sobie postanawiam zaawsze na bieżąco, bo wtedy mam lepszą motywacje i nie czuje przymusu :)

Dodaj komentarz