Spodnie z printem i czarna skórzana kurtka. Rockowa stylizacja na co dzień

Spodnie, które możecie zobaczyć w tym wpisie to mój ostatni faworyt. Wprawdzie raczej nie zakładam ich do szpitala na czas praktyk, o których wspominałam Wam w ostatnim wpisie, bo są jak dla mnie zbyt kontrowersyjne dla takiego miejsca, ale za to noszę je poza nim bardzo często. To właśnie ta ich odmienność tam mi się podoba.

Znalazłam je nie gdzie indziej niż w ciuchu, ale to nic nowego, bo pochodzi stamtąd ponad połowa mojej szafy. Do tego większość perełek mam właśnie stamtąd.

Powiedzcie mi sami czy widzieliście wcześniej spodnie w taki print? Wyglądają jakby ktoś pomalował je pędzlem i użył do tego przypadkowych farb, które miał właśnie pod ręką. Podoba mi się w nich ten chaos! Zdecydowałam się na połączenie z białym, zwykłym t-shirtem i czarną kurtką, bo same są na tyle zwariowane, że nie potrzebują żadnych udziwnień. W sumie przy pikowanej a nie gładkiej skórzanej kurtce, osiągnęłam już chyba szczyt rockowego stylu na co dzień.

Miejsce, w które zabrała mnie na zdjęcia Ola, nie mogło lepiej pasować do tej stylizacji. Opuszczony, zniszczony budynek. Powybijane szyby. Gruz na podłodze. Wszystko to jeszcze bardziej podkręciło rockowy charakter. Zresztą, zobaczcie i oceńcie sami.

zdjęcia Aleksandra Adamczuk

DSC06425m DSC06426m DSC06428m DSC06431m DSC06439m DSC06445m DSC06448m DSC06457m DSC06467m DSC06470m DSC06478m

spodnie – ciuch(H&M), t-shirt – ciuch, kurtka – no name, balerinki/DeeZee

5 Comment

 1. I like your blog, its really dope.
  Do you want to follow each other?
  If you want, than follow me, and let me know in comments, so I can follow you back with pleasure.
  We can follow each other on Instagram @andjela.dujovic, let me know in the comments so I can follow you back.

  http://www.bekleveer.com
  xoxo

 2. Świetny klimat zdjęć!

 3. Zdjęcia w bardzo ciekawym miejscu, bardzo klimatycznie i podoba mi się jak print kolorowy ze spodni kontrastuje z otoczeniem:)

  Pozdrawiam!
  mixfashionworld.blogspot.com

 4. Świetnie wyglądasz, bardzo mi się podoba…pozdrawiam…

Dodaj komentarz