SPORTY TIME means SWEATSHIRT and NIKE ROSHE RUN

Od zawsze było mi bliżej do Coco Chanel niż do współczesnej dresiary. Marynarka zamiast bluzy, szpilki w zastępstwie adidasów i elegancka biżuteria na palcach, szyi lub we włosach. Nie oznacza to jednak, że nigdy nie ubieram się bardziej sportowo. Mimo moich kobiecych preferencji lubię czasami, dla odmiany i wygody, ubrać się w całkiem wyluzowany sposób i nie mam tutaj na myśli stroju do ćwiczeń lecz normalny, codzienny zestaw.

Wróciłam już do Polski, czego zapewne domyśliliście się po autorze zdjęć. Mam nadzieję, że dzięki dostępowi do większej ilości wolnego czasu, fotografom i makijażystkom, uda mi się prowadzić Vanilla Madness w bardziej regularny sposób.

I has always been closer to Coco Chanel than modern girl dressed tracksuit. The navy instead of sweatshirt, high heel in place of sneakers and elegant jewelry on the fingers, neck or hair. However, it doesn’t mean that I never dress in more sporty way. Despite my preference of women’s clothes, for variety and comfort, I sometimes dress in a pretty laid back way and it isn’t only for exercise but normal, everyday set.

I’ve already returned to Poland, which you probably figured out by the author of photos. I hope that thanks access to more free time, photographers and make-up artists, I can lead Vanilla Madness in a more regular manner.

13 _DSC0367 11 _DSC0377 12 _DSC0396 _DSC0363 copy _DSC0372 14

Jeans/H&M, Shoes/Nike, Sweatshirt/No name

9 Comment

 1. I love how chic you’ve styled this outfit! Who knew a sweatshirt could look so good!

 2. Te buty tego sezonu świętują! uwielbiam je :) Świetne zdjęcia.

 3. Super zdjęcia!!

 4. you look fantastic in this sporty outfit!
  your eye make up is wonderful<3 lovely shades!

  you're stunning! fab photos<3

  http://modaodaradosti.blogspot.com/

  1. Dominika Religa says: Odpowiedz

   Thank you so much! :)

 5. piękne zdjęcia:) pozdrawiam:*)

 6. ale masz piękne oczy!

 7. Świetne zdjecia no i zakochałam się w butach <3

 8. Fajne zdjęcia, naturalne, nienachalne. Twoja stylizacja bardzo luzacko sportowa, ale oczy chyba już czekają na coś innego :) Całość, świetna

Dodaj komentarz