Sukienka, płaszcz i kozaki, czyli jesienne połączenie

Jesień w pełni, więc najwyższy czas na pierwszy, prawdziwy jesienny wpis. Taki z intensywnymi kolorami, brązowymi liśćmi na ziemi i ciepłym płaszczem.

Nareszcie udało mi się wrócić na weekend do domu i umówić na zdjęcia. Wyszły w sumie dwie sesje, z których jedną, zrobioną z udziałem Mirka, który na szczęście wrócił już do Polski, zobaczycie poniżej. Druga to dzieło kogoś nowego w mojej ekipie fotograficznej, ale o tym następnym razem.

Teraz przenosimy się do klimatycznego lasu. Musztardowy płaszcz mojej mamy, który pokazałam Wam ostatnio w jednej z nocnych sesji z Olą (ZOBACZ: Czarna sukienka we wzorki, musztardowy płaszcz i parasolka), okazał się idealny do zdjęć w takiej scenerii. Moje przyjazdy do domu kończą się tym, że mam naprawdę ograniczoną ilość rzeczy i niewielkie pole do popisu, jeżeli chodzi o kwestie ubraniowe. Na szczęście mogę poratować się szafą mamy :)

Na tym weekendzie płaszcz sprawdził się zresztą idealnie ze względu na swój lekko elegancki charakter. Jest może mało praktyczny, bo wcale się nie zapina, ale według mnie dzięki temu zyskuje oryginalność na tle wszechobecnych dwurzędowych modeli, które sama zresztą posiadam w przeważającej ilości. Niesamowicie pasuje mi do czarnych, krótszych sukienek, więc właściwie drugi raz zestawiłam go na tej zasadzie. Tym razem wybrałam sweterkową mini z pikowanymi detalami, które możecie dostrzec na niektórych ujęciach. Z racji tego, że jest już dużo chłodniej, szpilki zamieniłam na rzecz ciepłych, szarych kozaków na słupku.

_DSC012s1 _DSC0133 _DSC0138 _DSC0183 _DSC0153 _DSC0132 _DSC0197 _DSC0122 _DSC0160 _DSC0158 _DSC0226 _DSC0230 _DSC0232

płaszcz, sukienka, kozaki, torebka/no name

9 Comment

 1. Cudowne tło do zdjęć!<3 Jak to było zrobione? Tak artystycznie<3

  http://www.justcleo.pl/2015/12/christmas-ugly-sweaters.html

  1. Dominika Religa says: Odpowiedz

   To nie tło, zdjęcia robiliśmy w lesie ;)

 2. Boski masz płaszczyk :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*

 3. Piękna stylizacja i super odcień płaszcza:-)

 4. Ładny, jesienny look…serdecznie pozdrawiam…

 5. Wow! Zdjęcia są niesamowite! Cudowny klimat i sceneria. Płaszcz też mi się bardzo podoba :)
  http://www.sylwiaszewczyk.com

 6. Wyglądasz przepięknie! Cudna sesja, a te kolory *.*

 7. Łał…. brakło mi słów. Zdjęcia powalające, ten las…. ma się wrażenie jakby za chwilę z tej otchłani miał wyskoczyć wilk i Cię pożreć ;) Płasz jest fantastyczny, taki krój chętnie chciałabym w swojej szafie. Zestawiony z czernią chyba najkorzystniej wygląda. Pozdrawiam

 8. wow !!! Piękne, klimatyczne zdjęcia <3

Dodaj komentarz