Sukienkoholiczka powraca!

Nie jestem pewna czy to słowo w ogóle istnieje i czy kiedykolwiek ktoś inny go używał, wręcz bardziej prawdopodobne jest, że wyraz ten jest w stu procentach niepoprawny, niemniej jednak doskonale mnie opisuje. Szczególnie teraz, gdy mogę już z czystym sumieniem przyznać, że na Vanilla Madness, wraz z tym artykułem, rozpoczynam kolejny etap maniakalnego noszenia spódnic i sukienek (ups, spojler). Może to się okazać nie lada wyzwaniem, zwłaszcza z taką pogodą jak angielska i faktem, że wolałabym mieszkać w tropikach niż w Norwegii, ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie skoro ponownie zakochałam się w spódnicy. Na nowo, od nowa. Hahaha, brzmi to jak romantyczne wyznanie z jakiegoś harlekinu.

Przy okazji chciałabym Was powiadomić, że w tym tygodniu pojawiła się możliwość subskrybowania Vanilla Madness poprzez e-mail. Wystarczy, że wpisz swój adres e-mail w okienko na panelu bocznym i klikniesz w link, który zostanie Ci przysłany na twoją pocztę. Dzięki temu będziesz zawsze pierwszym, który dowiaduje się o nowym wpisie. Już nigdy nie przegapisz nowego artykułu!

I would like to inform you that from now you are able to subscribe Vanilla Madness via e-mail. Just enter your e-mail address in the box on the side panel and click the link that will be sent to your email. You will never miss a new article!

IMG_6328 IMG_6349 IMG_6338 IMG_6290 IMG_6322 IMG_6289 IMG_6353 IMG_6347 IMG_6371 IMG_6334 IMG_6376

Dodaj komentarz