Sylwestrowa biała sukienka tiulowa ze złotymi cekinami

Uwierzycie, że jutro o tej samej porze będziemy już prawie świętować Nowy Rok? Na sylwestrowych balach, imprezach czy po prostu spotkaniach pożegnamy ten rok, napijemy się szampana, zapalimy zimne ognie i wkroczymy, w ciągu ułamka sekundy, w kolejny.

Czas szybko mija, bo naprawdę pamiętam dobrze nie tylko ostatniego sylwestra, ale też kilka poprzednich. Pamiętam nawet w co byłam ubrana dwa lata temu (Damian, mój chłopak, powtarza mi, że moja zdolność zapamiętywania strojów do kilku lat wstecz, jest lekko przerażająca). Tegoroczny strój nadal stoi pod znakiem zapytania, choć w głowie mam już kilka pomysłów, bo na domową imprezę zdecydowanie wolę założyć coś mniej eleganckiego niż ta sukienka.

Zakochałam się w niej od razu kiedy znalazłam ją na Allegro podczas poszukiwań sukienek na studniówkę. Ostatecznie założyłam ją na drugi dzień, ale teraz żałuję tego wyboru, bo o ile moja główna sukienka już trochę przestała mi się podobać, ta nadal mnie zachwyca. No cóż, gusta się zmieniają. I dobrze!

Na swoje blogowe pięć minut czekała dosyć długo. Od mojej studniówki upłynęły już dwa lata! Idealna okazja trafiła się kiedy postanowiłam, że zrobię z Olą sylwestrową sesję. Wszystko to nie udałoby się też bez cudownego makijażu Kasi (oraz śnieżnobiałej firanki Oli, ale to na marginesie). Efekt wyszedł bardzo glamour. Jak dla mnie to idealne połączenie nie tylko na sylwestrową noc, ale także studniówkę, o której już wspominałam a nawet wesele, bo choć nie zakładam białych sukienek na takie uroczystości, zostawiając kolor pannie młodej, to w tym przypadku, dzięki złotym cekinom, zrobiłabym dla tej sukienki wyjątek.

Idealnie zgrały się pod kolor ust paznokcie, o których zdjęciu znowu zapomniałam. Zapraszam na mojego Instagrama, gdzie na bieżąco pokazuję pazurki zmalowane przez moją siostrę Martę.

 3DSC09207 DSC09229 2 DSC09213 1 DSC09194DSC09217

sukienka/Asos

5 Comment

  1. Piękna sykienka, pasuje do Ciebie;)

  2. Zachwycająca jest ta sukienka :)

  3. Rewelacyjna sukienka! <3

  4. Och, jak pięknie wygladasz!
    Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  5. Świetna sukienka i świetna sesja, bardzo mi się podoba. Szczęśliwego Nowego 2016 Roku, udanego Sylwestra i zabawy do samego rana. Serdecznie pozdrawiam…

Dodaj komentarz