Torebki na każdą okazję

Chyba nikt nie zaprzeczy, że zaraz po słabości do pięknych butów, u nas kobietek, występuje nieposkromiona miłość do równie urokliwych torebek. Są wśród nich przecież mikroskopijnej wielkości kopertówki, bardziej przypominające portfele niż torebki. Niektóre z nich potrafią być ogromne, naprawdę duże, niczym torby podróżne. Czasem mają długie paski, które umożliwiają noszenie ich przez ramię, a czasem krótkie rączki, tak małe, że możemy nosić je jedynie w dłoni. Nie ma sensu przywoływać w ilu kolorach mogą występować, jak różnej być faktury i jaki styl reprezentować. Oczywiste jest natomiast to, że często mogą urosnąć do rangi biżuterii i doskonale ją zastąpić.

Nie trzeba wcale wielkich umiejętności, żeby natknąć się na zdjęcia takich perełek. Wystarczyło trochę poszperać, żebym stworzyła dla Was zbiór naprawdę różnych torebek. Jeśli jesteście ciekawi, spad czyjego projektu powstała dana sztuka lub gdzie można ją dostać, sprawdźcie mój profil na Pinterest tutaj, gdzie wśród polubionych pinów, znajdziecie większość z opublikowanych tutaj zdjęć. Większość z nich posiada tam swój podpis, który z pewnością ułatwi Wam namierzenie wypatrzonej torby. Jeśli to się nie uda, śmiało możecie zapytać o to w komentarzy a ja z pewnością dołożę starań, by udzielić Wam jak najdokładniejszych informacji. Niektóre z fotografii znalazłam na WeHertIt i również zapraszam Was na mój profil. Znajdziecie na nim jeszcze więcej inspirujących mnie zdjęć.

243

Jestem ciekawa jakie torebki Wam podobają się najbardziej? Czy są to bardzo eleganckie egzemplarze, czy może futurystyczne mini dzieła sztuki? Albo bardziej naturalne, skórzane, z koronkowymi wstawkami? Osobiście lubię przeróżne modele torebek, reprezentujące rożne style. Jak sami widzicie, opublikowane zdjęcia przedstawiają niekiedy skrajne typy, a przecież wszystkie wybrałam samodzielnie co oznacza, że każdą z nich mogłabym śmiało nosić. Dla mnie torebka jest trochę niezobowiązującym elementem stroju. To właśnie w tym elemencie garderoby, można najbardziej pozwolić sobie na szaleństwa i odstępstwa od swoich ubraniowych przyzwyczajeń.

1

Dodaj komentarz