Weekend

Człowiek pracujący to człowiek bardziej doceniający każdą wolną chwilę, zwłaszcza dwudniowy weekend. Co prawda uczeń to także taki typ człowieka, który mówi ‚Byle do piątku’, ale żeby zauważyć różnicę między uczniem a pracownikiem, trzeba poznać obie role. Jedna rzecz się nie zmieniła. Weekend to dla mnie wciąż czas zdjęć. Wtedy najłatwiej jest mi się zmobilizować do stworzenia czegoś bardziej kreatywnego niż totalnie wygodny strój do pracy. Nie muszę się spieszyć, żeby zdążyć przed zmrokiem. Mam wystarczającą ilość czasu dla znalezienia ładnego miejsca. Wypoczęty Damian właśnie w weekendy staje się moim nowym mistrzem. Przeważnie w weekendy robiłam zdjęcia chodząc do szkoły, przeważnie w weekendy robię zdjęcia chodząc do pracy. Niech żyje Weekend!

Tak jak obiecałam w poprzednim artykule, sukienko/spódnicoholiczka powróciła! Uwielbiam nosić takie rozkloszowane i kolorowe spódniczki. Bardziej dziewczęca wersja elegancji jak najbardziej mi się podoba. Szkoda tylko, że tutejsza pogoda nie dopisuje, zwłaszcza do noszenia krótkich sukienek. Może nadszedł czas na zakup nowych, ciekawych rajstop w jakiś ładnych kolorach?

IMG_6402 IMG_6479 w-2 IMG_6396 IMG_6404 IMG_6425 IMG_6481 q-2 IMG_6430 IMG_6463 IMG_6398 IMG_6484

 

 spódnica/skirt – New Look  koszula/shirt – Cayman  pasek/belt – seconhand  koturny/wedges – New Look  biżuteria/jewelry – Primark

1 Comment

  1. Lovely, very girly ;)
    kiss from Sydney!

    http://vivid-room.com/

Dodaj komentarz