Wybierz idealną koszulę w kratę

ON321E03U-G11@14

Krata to niewątpliwie bardzo jesienny deseń, który już od wielu sezonów pojawia się w jesienno-zimowych kolekcjach wielu projektantów i popularnych sklepów sieciowych. Możemy znaleźć wiele jej wersji. Od bardzo drobnej krateczki po typową grubą kratę. W kolorze czerwieni, granatu i butelkowej zieleni. Są również całkowicie mieszane, powstające z połączenia kilku kolorów i różnego typu nakładających się rozmiarów krat.

Niewątpliwie najbardziej popularnym w ten deseń ubraniem jest koszula. Zarówno ta na długi jak i na krótki rękaw. Czasami na ramiączkach. Postanowiłam więc rozejrzeć się za kilkoma ciekawymi modelami i stworzyć zestawienie, które być może zainspiruje Was podczas zakupów na rozpoczynający się jesienny sezon. Do każdej propozycji podałam krótki tytuł, nazwę marki oraz cenę. Klikając na nie, zostaniecie bezpośrednio przeniesione na stronę sklepu, z którego pochodzą. Mam nadzieję, że spodobał Wam się artykuł w takim klimacie jak ten.

1. Flanela, butelkowa zieleń, H&M, 79,90 zł. 2. Biało-czarna, Dorothy Perkins, €24,00 3. Kolorowa, z kieszonkami, H&M, 99,90 zł
4. Z jedwabiu, sklep.elle.pl 1390,00 zł 5. Dla fanek Grey’a, Oasis, €47,00 6. Trochę mroczna, zalando.pl, 119,00 zł
7. Na ramiączkach, Romwe, 42,75 zł 8. Klasyczna, River Island, €50.00

2 Comment

  1. Kocham koszule w krate!

Dodaj komentarz