Z miętą i kapeluszem w trawach – sesja

Najbardziej w lecie lubię słońce. Ogromną ilość światła, która każdego dnia dostarcza mi energii. Tak jakbym była baterią słoneczną. Kiedy budzę się i pierwszym co widzę za oknem jest zachmurzone niebo, to najchętniej nie wychodziłabym z łóżka przez cały dzień. Czy Wam też ciężko się zmotywować, gdy na niebie brakuje słońca?

Na szczęście w lecie nie ma zbyt wielu takich dni! I chociaż w czasie zdjęć ostre światło jest niepożądane, to właśnie w słoneczne dni można uzyskać sesję taką ja ta. Ciepłe, przepełnione słońcem zdjęcia w wakacyjnym klimacie. Miejsce, w którym zrobiliśmy je z Kamilem mogliście już widzieć w kilku moich wpisach. Jednak zawsze z Olą czy właśnie z Kamilem, skupialiśmy się na wodzie, która znajduje się w tej okolicy.  Tym razem większość kadrów powstała na dróżce wśród wysokich traw co według mnie idealnie pasowało do stylizacji, którą tego dnia miałam na sobie.

Spódnicę midi w kolorze mięty znalazłam w ciuchu na ostatnią chwilę kiedy pani ekspedientka wołała klientów do kasy. Decyzję musiałam podjąć dosłownie w kilka sekund. Normalnie nie popieram takich nieprzemyślanych zakupów, ale ponieważ cena nie była zbyt wysoka, bo o ile pamiętam nie przekraczała dziesięciu złotych, a spódnica bardzo mi się podobała, przymknęłam tym razem oko na moje zasady dotyczące zakupów. Wiedziałam, że idealnie sprawdzi się latem i wiecie co? Nie myliłam się!

Tego dnia kiedy wybieraliśmy się z Kamilem na zdjęcia, zestawiłam ją z białą bluzką z odkrytymi ramionami, jednym z największych trendów tego sezonu, na którego punkcie oszalałam również i ja. Chciałam uzyskać delikatny efekt letniej, lekko eleganckiej stylizacji, ale żeby nie przesadzić w tej drugiej kwestii, zamiast szpilek założyłam sandałki z kokardkami i słomkowy kapelusz z dużym rondem. Mam jednak na tę spódnicę jeszcze kilka innych pomysłów, więc tym bardziej cieszę się, że zdecydowałam się ją wtedy kupić.

Będzie mi ogromnie miło, jeśli polubicie bloga na Facebook’u :)

zxcvxczvvcxxvcvxcz zvvcxzvcxzvcxvcvcxzzvxc zxvczxvcxzvcxawefasdfasdfsd xzvvcxzvcxvxcvxczvzxc zxvvxzvxczvcxcxvasf asdfadasddasadadsdas ma vcxzcxvcvxcvxzcvxzvcxz zxvvcxxvczvcxvcxvcx asdasdasdasdzxczxcczxzcx vxzvzcxvcxvcxvcxzvcvcvcxzzc adsfsfdfsfdsadfsafdsa sdfgxbbb xzvcvcxzvcxzvcxzvczxvxcxz adsasdadsadszcxzcxczx

 zdjęcia Kamil Koper

spódnica/ciuch (podoba 12)
bluzka/ciuch (podobna 1, 2, 3, 4)
sandałki/CCC (podobne 1, 2)
kapelusz/pamiątka z Zakopanego (podobny 1, 2)

6 Comment

 1. cudna sesja, Kamil robi śliczne fotki! :)

 2. Piękna sesja, piękna spódnica i piękny kapelusz!

 3. Te zdjęcia są wspaniałe!
  Zachwycają i cieszą oko!
  Klimat lata jak znalazł!

 4. Przepiękna sesja! Wyglądasz ślicznie !

 5. Ev says: Odpowiedz

  Piękna sceneria :)
  http://www.evdaily.blogspot.com

 6. wspaniałe zdjęcia i świetna stylizacja:) pozdrawiam
  http://www.swiatwkolorzeblond.com/

Dodaj komentarz