Zimowy czas

Dawno mnie tu nie było. Świąteczna pogoń, naukowy maraton i zimowe przeziębienia dały mi w kość, ale na szczęście to już prawie za mną, podobnie jak zbliżający się ku schyłkowi rok 2014. Dzięki jakiemuś zrządzeniu losu, trafiłam dzisiaj na poprzednią wersję Vanilla Madness, a tam natknęłam się na ubiegłoroczny noworoczny (nie wiem nawet czy taka kombinacja słów jest poprawna) wpis. Wspominałam w nim o tym co ma się wydarzyć w rozpoczynającym się roku i ku mojemu tegorocznemu zdziwieniu stwierdziłam, że ‚Rok 2015’ brzmi dla mnie jak data z serialu science-fiction.  Tym razem nie będę niczego obstawiać. Mam kilka planów, ale zdam się bardziej na los.

U mnie zima zawitała tuż po świętach, ale za to z wielkim impetem. Śnieg sypie i przestać nie może. Mimo tego, że od zawsze krajobraz zimowy bardzo mnie zachwycał i według mnie zimowe zdjęcia mają w sobie coś magicznego, to pora ta nie sprzyja mojemu zdrowiu (zresztą chyba zdrowiu każdego), bo już po pierwszych zdjęciach, pomimo ciepłego ubioru, zaszyłam się w swoim pokoju z powodu przeziębienia. A przecież już jutro Sylwester!

Niemniej jednak, jak już wspomniała, uważam że zdjęcia zimowe mają w sobie coś niezwykłego. Szczególnie kiedy zostały zrobione podczas burzy śnieżnej. Tak jak te poniżej, więc zapraszam Was do oglądania.

Na koniec chciałabym Wam życzyć udanego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku!

_DSC0094 _DSC0124 _DSC0089 _DSC0150 _DSC0080 _DSC0086 _DSC0073 - Copy _DSC0122 _DSC0084 _DSC0149 _DSC0129

 

7 Comment

 1. Bardzo klimatyczne zdjęcia :)

 2. Super masz zdjęcia ! :) Bardzo klimatyczne.

 3. Wiesz kogo mi przypominasz?? Milę Kunis!!
  Niemało, że jesteś śliczna to jeszcze potrafisz się ubrać<3

  http://www.justcleo.pl/2015/01/powder-pink-coat-mint-animal-print-shirt.html

 4. no przepięknie! zdjęcia perfekcyjne ;)

 5. Zdjęcia są rewelacyjne ! Pozdrawiam :)

 6. Zdjęcia rzeczywiście są bardzo urokliwe!:)

 7. Piękne fotografie!

Dodaj komentarz